- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
0
Czego nie moze zabraknac w typowo amerykanskim filmie akcji?
0
@Colon Wybuchów
0
@Colon Houston we have a problem
1
@nieprzysiadalnosc ogladam wlasnie Terminatorka 3 i pewnie stad to pytanie.
Genialnie nakrecona scena poscigu i pani kierujaca dwigiem.
0
@Colon murzyna .
0
@Colon Terminator 2: Dzień sądu-najlepsza część,inne nie mają startu
0
@Colon schwarzeneggera, stallonea, van dammea i seagalla
0
@kenneth99 Arnie ma to w sobie, ze gra tam powazna role, ale jest przy tym komiczny. Nie wyobrazam sobie nikogo innego.
Amerykanski film - smieszne teksty, nawet w sytuacji zycia i smierci.
0
@kenneth99 Nie no bez jaj. Jedynka to wyższa liga.
0
@Colon Czytałem gdzieś, że Arnold z własnej kieszeni wyłożył kasę na nakręcenie tej sceny.
0
@Danny Gaucho nie wiedzialem.
0
@Colon To już wiesz. Przy mnie nie zginiesz.
"Arnold Schwarzenegger oddał 1,4 miliona dolarów ze swojej gaży na potrzeby realizacji sceny pościgu z dźwigiem." z filmwebu.
0
@Danny Gaucho przy tej Terminatorce tez bym nie zginal, jesli bylaby po mojej stronie oczywiscie.
0
@Colon Kristanna Loke?
0
@kenneth99 ta, Krzysia.
0
@Colon ile w skali 0/10?
0
@kenneth99 W tym filmie - dobre 7, a za zdecydowanie 8.
0
@Colon jaką masz ulubioną aktorke?
0
@kenneth99 W sumie to nie mam. Lilly Taylor bardzo lubie, Linda Hunt, Sigourney Weaver, Jennfer Jason Lee, Cielecka, Mary E. Winstead. Frances McDormand, Jenna Jameson ;)
a Twoja?
0
@Colon taki milf jeden Monica Bellucci
0
@kenneth99 no, ladna jest.
0
@kenneth99 @Transu96 @Danny Gaucho @ściah Terminator Mroczne Przeznacznie obejrzane?
0
@Colon obejrzałem 1 i 2,reszte jak zaczynałem oglądać to nudy i nie oglądałem do końca.
0
@kenneth99 ja tylko 1,2,3.
0
@Colon Jeszcze nie.