La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

5

Śmiem twierdzić, że jak Alena i Vidal odejdą zimą to Riqui Puig dostanie dużo więcej szans na grę.

3

@kkbarca Taaa więcej. Chyba Roberto i Rakitić. Przecież Alena gra ostatnio tylko przez kontuzje Arthura.
Valverde w życiu nie sięgnie po Puiga, chyba że wszyscy pomocnicy do szpitala pojadą.

0

@kkbarca Myślę że jak wróci Arthur i Dembele nie będzie kontuzji to będzie grał Arthur de jong i Busi.W pucharze prędzej będzie grał Puig Rakitic.Generalnie myślę ze forma pójdzie w górę.Rakitic jeśli będzie grał to jego forma pójdzie w górę bo gra od miesiąca.Oby kontuzji nie było.Co do Puiga trener powiedział ze nauczyli się z nim grać czyli problem jest natury fauli ,fizyczności Puiga.Przypomina to sytuacje Neymara gdzie strasznie go faulowali a potem zaczoł też udawać że go faulują w niektórych przypadkach.Może nie chcą go wpuszczać do pierwszej ligi Fati też sobie nie radzi z faulami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?