- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
3
Ciekawe, kto zgarnie dzisiaj statuetkę "Trenera roku". Z jednej strony Vital Heynen z gigantycznymi sukcesami siatkarzy, z drugiej to Mike Taylor miał trudniejsze zadanie, bo kadra koszykarzy nie miała gwiazd, a i tak wycisnął z niej wiele. Zwłaszcza po tych jego elektrycznych przemowach. Niemniej, stawiam na Heynena.
Ps: Nie będzie Valverde.
0
@NeroTFP Serio myślisz,że po tylu sukcesach ktoś Niemca pokona?
1
@NeroTFP I Wilfredo na #1.
1
@Hushovt Masz na myśli Heynena? To Belg. Wiem, że on wygra. I jeśli tak to jak najbardziej zasłużenie. Bardziej mi chodzi o to, że Mike Taylor również zrobił gigantyczną robotę, a mial bardzo trudne zadanie.
@Encore - Też o tym marzę. Niemniej, w komentarzach na Facebooku niektórzy pałają do niego niechęcią ze względu na to, że kiedyś grał dla Kuby, co automatycznie sie pewnie przełoży na głosy.
Osobiście głosowałem na Wilfredo, bo to jednak najlepszy zawodnik na świecie w swojej dyscyplinie, a naszej kadrze dał naprawdę bardzo wiele.
0
@NeroTFP Jak dla mnie Brzęczek za awans na ME20 :D
0
@NeroTFP No dzbany są wszędzie niestety.Jak nie w tym roku to mam nadzieję że po igrzyskach.
1
@NeroTFP O jezu faktycznie mój fail ale tak on nie ma szans przegrac ;p
0
@NeroTFP Jak dla mnie Horngacher mógłby. Mimo, że nie jest już trenerem naszych skoczków, to zasługuje:
W tamtym roku pod jego wodzą Polscy skoczkowie:
- Mistrzostwo Świata Kubackiego
- Wicemistrzostwo Świata Stocha
- Wygrany Puchar Narodów
- Podia i wygrane w zawodach PŚ Stocha, Kubackiego, Żyły
- Rekordy skoczni Stocha i Kubackiego
- Trzecie, Czwarte i Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ: Stocha, Żyły, Kubackiego
Jak dla mnie Horngacher bezdyskusyjnie.