La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

2

de Jong gra najlepiej z pomocników w tym sezonie, przytrafia mu sie jeden gorszy mecz, a wszyscy już robią z niego winowajce i nieudacznika,to nie jest tylko jego wina, tak naprawdę mecz z taką drużyną powinien skończyć się szybkim 3:0 po pierwszej połowie

0

@filipVeB Widzę że sie nie możesz pogodzić z faktem że położył nam ten mecz.

2

@filipVeB
Ostatnie kilka spotkań de JOng gra poniżej pewnego poziomu. dzisiaj nie tylko straty w środku, zawalił pierwszą bramkę i czerwona.

0

@sebo939 oczywiście zagrał słabo, zgadzam się, to jego najgorszy mecz w tym sezonie, ale cały zespół gra fatalnie, z takim rywalem w momencie czerwonej kartki de Jonga powinno być po meczu

0

@pax niestety efekt Valverde dotyka nawet jego postawę

0

@filipVeB
Tak, tak, wina Valverde, ehhhh.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?