La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

konto usunięte

8

My tak o tej Barcelonie piszemy i się martwimy ale kurde jak patrzę na Australię to nie wierzę w to co tam się dzieje. To jest tak ogromna tragedia że brakuje słów. Jakoś mało widac pomocy ze strony świata, chociaż z drugiej strony jak pomóc? Tam jest cały czas upał i on będzie trwał jeszcze przynajmniej z dwa miesiące. Australia już nigdy za naszego życia nie będzie taka jak wcześniej była a kto wie jak to się wszystko zakończy. Obecnie pożary wytworzyły swój mikroklimat który jest zabójczy dla tego kontynentu.

3

@Janiama Bardzo, bardzo smutne. Ciężko to opisać słowami.

konto usunięte

3

@Janiama niestety to pokazuje jak slabi jestesmy w obliczu walki z zywiolem. Tyle zwierzat tam ginie w ogromnych meczarniach. Ogromna tragedia

2

@Janiama jakiej pomocy oczekujesz? Bo jak ja widziałem samolot nad jednym z pożarów który lał wodę... to dla mnie wyglądało tak jakby na mnie splunął np komar. Ja bym tego nie odczuł. Można gdybać „niech wszystkie kraje wyślą samoloty do lania...” czy cos w tym stylu. To co wtedy? Skąd tyle wody...? Jak nie spadnie deszcz, a idzie tam lato, w ktorej to porze roku rzadko pada, to tam naprawdę dojdzie do czegoś tragicznego... chociaż w sumie tam juz jest tragedia.. ale skala jej może być niestety jeszcze większa.

konto usunięte

1

@escarabajo Dlatego napisalem jak pomóc? Z drugiej strony jak się czegoś nie spróbuje to się nie dowiemy czy mogło pomóc. Myślę że teraz jest za późno bo obszar jest olbrzymi ale może gdyby z miesiąc temu każdy wysłał ten samolot to pożary by wygasły?

2

@Janiama Serce łamie widok tych wszystkich biednych zwierząt :(
Smutne :’(

0

@Janiama myśle ze jedyna nadzieją jest ulewa taka dajmy na to tygodniowa.

2

@Janiama Po pierwsze: to rząd Australii musi wystosować oficjalna prośbę o pomoc do jakiegoś państwa. Nikt nie może bez konsultacji przyjechać do Australii
Po drugie: Australia jest świetnie przygotowana do ugaszenia takiego pożaru. Problem w tym, że okoliczności znacznie utrudniaja te operacje, przede wszystkim silny wiatr i ciągle upały

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?