- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 628 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 628 Culés
0
Haaa Pezet zagra jeszcze 4 koncerty, m. in. w Kato :D Muszę dostać bilety, nie ma opcji, ale się jaram xDDD
0
@TheNekro94 3 pozostałe gdzie?
1
@Avada Kedavra Gdynia, Wrocław, Wawa
0
@TheNekro94 muszę się nad warszawą zastanowic ;p
0
@TheNekro94 jaki klub Gdynia?
0
@piotrek1315 Tu są wszystkie informacje: https://www.facebook.com/events/631191660981905/
0
@TheNekro94 Byłem raz koncercie Pezetai nie był to wybitny występ.
0
@Szreko Teraz miał zagrać tylko 1 koncert, który odbywał się w grudniu w Wawie. I to był podobno sztos nad sztosy. Ale był bardzo duży odzew, że ludzie chcą więcej, więc będą jeszcze 4. To coś innego, niż 2-3 koncerty w tygodniu.
0
@TheNekro94 No ja byłem i dużo lepiej wypadli grający przed nim czyli Szuwar i Kękę jeszcze wtedy szerzej nie znany. Plusem było to że był z nim Małolat to też dodało trochę koloryt. Sam Pezet mnie nie porwał koncertem choć jako rapera go cenie wysoko.
1
@Avada Kedavra Czyżby solówka za garażami? =D
0
@Szreko Teraz też nie będzie sam ;) Ja go bardzo lubię, a jeszcze nigdy nie byłem na jego koncercie, a takie pojedyńcze na pewno są pod pewnym względem wyjątkowe, więc się jaram ;d
0
@TheNekro94 No jak każdy koncert pewnie coś będzie w sobie miał:) Pezet dobry raper i mimo wszystko pewnie też bym go zobaczył jeszcze raz jakbym miał okazje. Dodam że w lutym ruszam na koncert The Game'a i to mnie bardzo jara.
0
@IAmBackCules przypomniałeś mi o tej nucie
dzięki.