La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

konto usunięte

70

Ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat. Moja żona ma córkę w wieku 25 lat. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym, mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym, jest ona jednocześnie moją córką i macochą. Mojej żonie i mnie urodził się syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem, jednocześnie jest bratem mojej macochy. Czyli - mój syn jest moim wujkiem. Żona mojego ojca, czyli moja córka urodziła chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem (bo jest synem mojego ojca), oraz wnukiem (ponieważ jest synem córki mojej żony). Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię funkcję jakby ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.

0

@Hiacynk obudziłem się :D

konto usunięte

0

@Hiacynk nic tylko współczuć (lub się cieszyć).

9

@Hiacynk eee macarena

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?