- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
0
Szkoda, że nie mam inkwizycyjnych supermocy, żeby wypalić rozżarzonym żelazem wszystko to, co propagują swoim marnym istnieniem "info-tejnmentowe" tabloidy typu tvnowsko-onetowskiego.
Spójrzcie na tę miniaturkę:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/dwRktkuTURBXy8zZjVmYzQ2Mi04ZDVkLTQzOGUtODdhMC02MDNhNzA4MTgwNzcuanBlZ5OVAwAWzQMgzQIVkwXNAjzNAQSVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8yNzRjMWQ2NDY3MDgyYzNlNmRmZTlkMDlmNGE2ZGY2Yi5wbmcAwgA
Tak na onecie zilustrowano wpis zatytułowany: "Dlaczego warto zamienić żel na piankę do mycia twarzy? "
Za każdym razem gdy tam zajrzę, przecieram oczy ze zdumienia, co ci kretyni robią z ludźmi. Naprawdę wolę żeby ludzie udawali, że czytają książki, bo tak wypada, niż biegali z gołą d... po ulicach, do czego zdają się zachęcać takie (nowo)twory jak onet.
Mam nadzieję, że nie trzeba wam tłumaczyć co przedstawia to zdjęcie, ale gdyby jednak były wątpliwości to zerknijcie w jaki sposób google zilustrowałby pianki do twarzy:
https://www.google.com/search?q=Pianka+do+mycia+twarzy+/+GettyImages&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiikqny0PPmAhULposKHWJHCT4Q_AUoAXoECAwQAw
1
@palindrom1 cycunie się najlepiej klikają, a o to im chodzi chyba
0
@palindrom1 ja nie czaje, o co chodzi? Toż tam twarz jest normalna.
0
@puyol_presidend5 Bardzo normalna, poza tym, że bliżej jej do serwisu porno, niż do ilustracji kosmetyków.
0
@palindrom1 Nie no, to jeśli chodzi o to to zgadzam się. Ale to norma u dziewczyn większości, marzą o byciu obiektem pożądania.