La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

1

Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?

konto usunięte

9

@PeteR10 niestety nikt z pierwszego składu Barcy nie weźmie na poważnie kogos takiego jak Pimineta

0

@Avada Kedavra tak jak w przypadku Pepa?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Pep to inna bajka.

konto usunięte

3

@Bagsik88 co ty gościu porównujesz?

0

@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.

konto usunięte

4

@PeteR10 tak, tylko ze Guardiola mia i charakter i charyzmę a do tego wchodził do Barcy B jako żywa legenda klubu, kapitan, lider drużyny która w tym czasie była najlepszą Barcą w historii.

0

@FeloRPS Na tam ten moment czemu?

@Avada Kedavra zgadnij. Czym Pep się różnił w 2008 roku od Pimienty teraz? Po za stylem gry. Piłkarz, a trener to zupełnie inna bajka.

konto usunięte

3

@Bagsik88 chłopie ty masz jakis problem z czytaniem? rozumieniem? czy z czym? napisałem wyżej dokładnie czym się rożnił.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Odpowiedział Ci na to @Avada Kedavra.

0

@Avada Kedavra masz jakiś problem z czytaniem? Rozumieniem? Czy z czym? napisałem wyraźnie, że piłkarz, a trener to inna bajka.
Po za tym osiągnięcia Pepa były gorsze niż przy mistrzach Europy chociażby, część z nich wygrała również LM dwa lata wcześniej.

Rozumiem, że Pimiente śledzisz od dawna i wiesz jaki ma charakter i charyzmę.

@FeloRPS to samo.

konto usunięte

4

@Bagsik88 Ty po prostu nie masz pojęcia kim był Guardiola.
Pep również wygrał LM i to pierwszą w historii klubu. dla ludzi z całej Katalonii był on chodzącym wzorem a dzieciaki które grały wtedy w Barcy B miały jego plakaty na scianach.

0

@Avada Kedavra Ty dalej nie rozumiesz....piłkarz, a trener to zupełnie inne światy. Ilu wybitych piłkarzy było słabymi trenerami i odwrotnie.

Rozumiem, że byłeś u nich w domach i to widziałeś. Bo jakoś w wywiadach Ci zawodnicy nie mówili nic o Pepie jako idolu.

konto usunięte

2

@Bagsik88 dobra po prostu jesteś na poziomie dziecka z podstawówki i nie potrafisz zrozumieć najprostszych rzeczy.

0

@Avada Kedavra i vice versa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?