- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
1
Co jeżeli Pimienta zacząłby trenować pierwszy zespół, a na trenera rezerw Xavi?
9
@PeteR10 niestety nikt z pierwszego składu Barcy nie weźmie na poważnie kogos takiego jak Pimineta
0
@Avada Kedavra tak jak w przypadku Pepa?
0
@Bagsik88 Pep to inna bajka.
3
@Bagsik88 co ty gościu porównujesz?
0
@Avada Kedavra myślę, że to głównie zależy od charakteru, jeżeli ktoś ma zdolności przywódcę to mógłby podporządkować szatnie.
4
@PeteR10 tak, tylko ze Guardiola mia i charakter i charyzmę a do tego wchodził do Barcy B jako żywa legenda klubu, kapitan, lider drużyny która w tym czasie była najlepszą Barcą w historii.
0
@FeloRPS Na tam ten moment czemu?
@Avada Kedavra zgadnij. Czym Pep się różnił w 2008 roku od Pimienty teraz? Po za stylem gry. Piłkarz, a trener to zupełnie inna bajka.
3
@Bagsik88 chłopie ty masz jakis problem z czytaniem? rozumieniem? czy z czym? napisałem wyżej dokładnie czym się rożnił.
0
@Bagsik88 Odpowiedział Ci na to @Avada Kedavra.
0
@Avada Kedavra masz jakiś problem z czytaniem? Rozumieniem? Czy z czym? napisałem wyraźnie, że piłkarz, a trener to inna bajka.
Po za tym osiągnięcia Pepa były gorsze niż przy mistrzach Europy chociażby, część z nich wygrała również LM dwa lata wcześniej.
Rozumiem, że Pimiente śledzisz od dawna i wiesz jaki ma charakter i charyzmę.
@FeloRPS to samo.
4
@Bagsik88 Ty po prostu nie masz pojęcia kim był Guardiola.
Pep również wygrał LM i to pierwszą w historii klubu. dla ludzi z całej Katalonii był on chodzącym wzorem a dzieciaki które grały wtedy w Barcy B miały jego plakaty na scianach.
0
@Avada Kedavra Ty dalej nie rozumiesz....piłkarz, a trener to zupełnie inne światy. Ilu wybitych piłkarzy było słabymi trenerami i odwrotnie.
Rozumiem, że byłeś u nich w domach i to widziałeś. Bo jakoś w wywiadach Ci zawodnicy nie mówili nic o Pepie jako idolu.
2
@Bagsik88 dobra po prostu jesteś na poziomie dziecka z podstawówki i nie potrafisz zrozumieć najprostszych rzeczy.
0
@Avada Kedavra i vice versa.