La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

1

Suarez 3 miesiace kontuzji to sezon z głowy

0

@Borneo Jakie 3? 2 miesiące kontuzji góra.

0

@Coutinho007 to przeczytaj nowe info Barca poszukuje napastnika bo Suarez może pauzować do 3 miesiecy.Co nie oznacza że będzie pazuował.1.5 miesiąca bo to nie jest wykluczone w tym info.

0

@Borneo To Griezmanna albo Messiego dać na 9 powinni A nie ściągać nowego Boatenga

0

@Coutinho007 to nie jest podstawa pozycja Griezmana ani w Atletico ani tutaj choć przez miesiąc grał za Suareza.1.5 miesiąca ok ale 3 to można odpaść i z LM i ligi

0

@Borneo A co nam da wypożyczony napastnik pokroju Boatenga czy Veli? Jak już kogoś serio brać to kogoś kto jednak będzie strzelał choć trochę tych goli a nie to co robił Prince.

0

@Coutinho007 zgadzam się z tobą to trudna sytuacja musi to być ktoś kto nie grał w LM

0

@Borneo Akurat od roku chyba już jest tak, że można grać w innym klubie w CL jak się grało w poprzednim w tych rozgrywkach, więc nie ma tego problemu co z Coutinho 2 lata temu. Mogli w lato kupić 9 np takiego Maxi Gomeza ale przecież jak zawsze zlali temat napastnika i tak w kółko od dwóch lat...

0

@Coutinho007 a ok problem jest taki że jeśli myślą o Lutaro to lepiej wypożyczyć bo kasy może nie starczyć.A są inne potezeby jak w LM nie dojdą daleko to nie zarobią.

0

@Borneo Z sensownych opcji na wypożyczenie widzę tylko Piątka chyba a nuż by się tu odblokował i zaczął coś grać, tutaj nie ma nawet w drugim garniturze takich średniaków jak Castillejo, Kessie czy Suso i miał by z kim grać i kto mu dograć.

0

@Coutinho007 Aubameyoung był chętny.Ale jakieś kłopoty z nim są. Nie wiem jak wygląda jego sytuacja.Piątek to ryzyko.

0

@Borneo Piątek to ryzyko owszem ale czy Boateng rok temu też nim nie był? Nawet Lautaro jest na swój sposób ryzykiem A Pio na pół roku tutaj wypożyczyć to jakaś opcja zawsze jest.

0

@Coutinho007 w sumie tak tylko czy mentalnie by podołał.Mógłby być wypożyczony za Todibo

0

@Borneo Patrząc na to jak nasza obrona jest beznadziejna zostawił bym Todibo. Może w końcu Xavi da mu szansę (O ile zostanie trenerem)

0

@Coutinho007 ja liczę że wraz z podniesioniem formy zespołu będzie lepsza.W zeszłym roku też grali słabo potem grali naprawdę dobrze.Potem przyszły kontuzje weszła rezerwa i był chyba remis i porażka.Ale do tego czasu liczba strzelonych bramek do straconych był świetny.Dobre porównanie było z Atletico.Mieliśmy może o kilka straconych więcej ale strzelonych mieliśmy dużo więcej.Myślę że Umtiti jest za wolny jego bym sprzedał.Ściągnoł bym Emersona.Zostawiłbym Albę spróbował Araujo.Todibo bym na pół roku wypożyczył i zobaczył w jak będzie sobie radził kiedy jest w grze.Lenglet miał dobry rok dałbym mu szanse.Bo cała drużyna broni a ona nie nie jest w formie jako całość.Pique to kończy karierę.Jak mówił rok czy 2 pogra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?