La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2088 Culés

1

Szkoda, że jednak nie spróbują dogadać się z Pochettino, różne deklaracje były już składane, ale na chwilę dzisiejszą to on i klub potrzebują siebie nawzajem, chyba że woli do United. Na Xaviego trochę za wcześnie moim zdaniem. Mógłby ewentualnie być asystentem Pochettino

konto usunięte

8

@panczo każda osoba pisząc o farmerze w kontekście trenowania Barcy powinna dostawać perma. to juz przestaje być śmieszne

1

@Avada Kedavra Farmer to Pochettino ? XD

konto usunięte

0

@panczo Zagorzały fan Espanyolu na trenera Barcelony?Bez przesady,z tą farmą chodzi o to że powiedział kiedyś że wolałby pracować w Argentynie na farmie niż trenować Barcelonę.

0

@dominik127pl ok, wiedziałem o jego deklaracji ale nie sądziłem że w tej formie to wyraził. Pamiętajmy jednak, że takie deklaracje skladane w przeszłości często nijak się mają do tego co jest teraz. Firpo wyzywał kiedyś Messiego, a niejaki Mourinho deklarował Barce na zawsze w swoim sercu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?