La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

konto usunięte

3

Twierdzę, że lepiej byłoby gdyby Xavi przyszedł dopiero od początku przyszłego sezonu (a najlepiej to jeszcze później, ale nie o tym chcę mówić). Teraz sytuacja jest trochę niemrawa i przyjście w tym momencie i (załóżmy) porażki na kilku frontach, spowodowane tak naprawdę wejściem w cudze buty po Valverde, mogłyby trochę zabić entuzjazm w nim i wobec niego. Od nowego sezonu miałby czystą kartę i sam budowałby swój obraz jako trenera.
Za przyjściem teraz wskazuje jedynie fakt, że miałby więcej czasu na poznanie swoich zawodników i przygotowanie się do przyszłego sezonu.
Tak czy siak, wciąż średnio podoba mi się wizja Xaviego jako trenera w tym momencie, gdzie w składzie znajdują się jego koledzy. Czy umiałby posadzić kogoś z wypalonych weteranów? Nieco wątpię.

0

@Filip_10 jeśli jest wybór między przyjściem teraz, a w lecie - to tylko teraz. W lecie będzie kilka lepszych nazwisk niż Xavi, a teraz prawe powiedziawszy - to co mamy do stracenia? LM, w której nikt nie spodziewa się wygranej? Ligę, którą może wygrać sam Messi z ter Stegenem? CdR?

Najchętniej to nie brałbym Xaviego ani teraz, ani w lecie tylko za 2/3 lat, jak zdobędzie doświadczenie.

0

@Filip_10 nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wymagał od Xaviego od razu pucharow

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?