- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 862 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 862 Culés
25
Wolę zaryzykowac Xaviego jak kiedyś Pepa niż patrzeć na to jak ten trenerzyna marnuje najlepsze lata Messiego. Pamiętajmy, że to najbardziej ryzykowne decyzje dały nam najwięcej dobrego: posadzenie Giuliego by dać się rozwijać utalentowanemu 16-latkowi, sprzedaż R10 u schyłku formy, posadzenie Yaya, bo dostrzegło się niewidoczny wówczas dla większości talent Busiego, przesunięcie Messiego na 9 co skutkowało 90 bramkami w jednym roku, całkowita zmiana stylu przez Lucho. I tym razem jestem za tym, by trochę zaszaleć.
2
@masq Tyle że jak Pep przychodził to większość była w ogóle zdziwiona czemu dostał tą posadę. Żadnych oczekiwań względem niego nie było. Xavi z pierwszym dniem będzie pod ogromną presją związaną z powtórką ery Guardioli. Każda porażka będzie tworzyła polemikę.
1
@Nano22
No to niech każda porażka tworzy polemikę. Wolę by "coś" się zaczęło dziać, nawet jeśli ryzyko byłoby duże, niż żeby była ciągła stagnacja, która wg. mnie jest jeszcze gorsza od działania.
1
@macio_944 Ja po prostu bardzo nie chcę żeby Xavi przyszedł i za szybko się spalił. Uważam że będzie świetnym naszym trenerem i da nam dużo radości. Jednak na pewno nie teraz. Jest to zdecydowanie za szybko. A szkoda stracić taką okazję.
Błagam żebym się mylił ale nie widzę tego zupełnie że Xavi wchodzi do szatni i ustawia swoich byłych kolegów z boiska.
0
@Nano22
Ja nie wiem już sam. Z jednej strony się z Tobą zgadzam, ale z drugiej... mocno pragnę jakiejkolwiek zmiany. Nie jest to za bardzo rozsądne i racjonalne podejście, bardziej emocjonalne. Uważam, że Valverde już jest na tyle spalony, że kompletnie nie wierze w poprawę gry i trofea na koniec sezonu. A jeśli przyjdzie Xavi/Pimienta, to jak dla mnie będzie większa szansa na to, że coś się zmieni na lepsze. A Xaviego i tak będzie trzeba rozliczać dopiero po sezonie 20/21, choć oczywiście polemika się pojawi wcześniej. Ale wydaje się, że Xavi będzie na to odporny... przynajmniej mam taką nadzieję. Chcę po prostu zmiany i ktokolwiek nie przyjdzie do końca sezonu 19/20, będę się cieszyć. Bardziej racjonalnie do tego podejdę w przed przyszłym sezonem.