- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
1
Widzę, że tu mocne poruszenie tą kontuzją Suareza, bez przesady.
Grizemann już miewał dobre mecze na ŚN, na lewej mogą się zmieniać Fati z Perezem, za miesiąc będzie się już powoli ogrywał Dembele, w skrajnych przypadkach trener może zagrać na 2 napastników.
1
@MesQueUnClub_87 Perez na lewym skrzydle nie istnieje, Griezmann na napastniku tak samo. Trzeba będzie zmienić formację i taktykę, ale znając Valverde po prostu wystawi Fatiego i będzie cudów oczekiwał, albo co bardziej prawdopodobne ściągnie dziada z MLS albo Chin i na tym się skończy.
0
@Bartek22 Z tego co pamiętam to Griezmann zagrał na ŚN ze 4 razy z czego 2 bardzo dobre występy, jeden z nich zakończył z 2 bramkami i 2 asystami, w drugim oddawał niebezpieczne strzały, a jeden z nich, który odbił się od słupka dobił Pique, więc według mnie istnieje. W skrajnych przypadkach, gdyby np. miał wejść Perez za Fatiego, to Griezman LS, Messi CŚN, Perez prawa, lub właśnie 4-4-2 i z przodu Antek z Messim, jest kilka możliwości, na początku sezonu nie było ani Messiego, ani Suareza jednocześnie i jakoś grali.
0
@MesQueUnClub_87 No tylko wtedy nie było Messiego, z nim to już zupełnie inaczej będzie wyglądało. Messi potrzebuje napastnika który umie się przepchnąć ,potrafiącego grać tyłem do bramki, wygrać pozycję. Griezmann tego nie potrafi i nie może grać jak Suarez, trzeba będzie przemodelować atak, wstawienie Griezmanna czy Ansu po prostu 1 do 1 za Suareza nie ma racji bytu.
0
@Bartek22 Zobaczymy jak to będzie wyglądać bo wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że tak jak wspomniałeś Valverde po prostu dorzuci Fatiego do ataku i to będzie tyle jeśli chodzi o zmiany, ale szczerze mówiąc z dwojga złego wolę takie rozwiązanie, niż sprowadzanie jakiegoś grajka 3 kategorii.