La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

0

Ja Morant chyba będzie najlepszym debiutantem w tym sezonie.Mega dobrze wpasował się do Memphis.

konto usunięte

0

@Encore Prawdopodobnie dostanie, powrót Ziona raczej tego nie zmieni, jeśli w ogóle wróci w tym sezonie. :)

0

@student97r myślisz wgl że Zion wróci w tym sezonie?nie dostanie kolejnej kontuzji?Nie wiem co myśleć o tym chłopaku.

konto usunięte

0

@Encore Nie mam pojęcia. Być może będą chcieli, żeby wrócił na 100%. Nie ma sensu ryzykować. Co do kolejnej kontuzji zależy jak jego budowa ciała. :) Talent ma wielki.

0

@student97r Widziałem jego treningi ostatnio i myślałem że schudł coś a on mam wrażenie że jeszcze większy się zrobił.Nie wiem czy z taką masą długo pociągnie w NBA.Z drugiej strony ta masa to jego atut.

konto usunięte

1

@Encore Poczekamy na jego debiut i zobaczymy. :) Właśnie ta masa ma zalety i wady.

1

@student97r No ja się nie mogę doczekac.Ogladalem to co robił w tamtym sezonie to normalne byłem w szoku.Slam dunki co mecz.

konto usunięte

0

@Encore Właśnie te wsady mogą go osłabiać przy takiej masie ciała. Gdzieś czytałem, że doradzali mu częstsze kończenie akcji w zwykłym dwutaktem, a nie w sposób widowiskowy. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?