La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

Kolejnym istotnym argumentem w sprawie trenera może być szatnia: nie ma aktualnie drużyny która ma w szatni tyle świętych krów i wpływowych osób jak Barca, ego wyższe od Camp Nou i o ile zgadzam się z tym że trzeba to zmienić i pożegnać się powoli z takimi piłkarzami jak Alba, Suarez czy Pique (oczywiście z głową), to jednak trzeba zrozumieć że dopóki w szatni nic się nie zmieni (a conajmniej do końca sezonu się nic nie zmieni, a najprawdopodobniej nie zmieni się przez kadencję Barto) to trzeba ze zdaniem szatni się liczyć bo gorsze od armi gwiazdeczek grających za nazwiska bez zaangażowania bo i tak mają pierwszy skład, jest tylko armia grających gwiazdeczek grających na fochu jak im się chce bo ktoś zwolnił im trenera. Aktualnie szatnia stoi za Valverde i zmiana trenera może odbić się jakimiś fochami i grami na zwolnienie trenera jeśli 1 czy 2 usiądzie kilka razy na ławce. W aktualnej sytuacji Barca głównie dzięki Messiem ma szansę coś wygrać w tym sezonie, w poprzednim była już jedną nogą w finale LM jakby nie patrzeć, jeśli przyjdzie trener od zaraz bez poparcia szatni to ten sezon może się naprawdę tragicznie skończyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?