La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

3

Jeszcze odnośnie Setiena, zauważcie że zawsze w jego przypadku wygląda to tak samo. Pierwszy sezon świetny, ładnie wyglądająca gra dla oka, wprowadzanie w wychowankow, w drugim przychodzi kryzys, z którego Setien nie potrafi wyjść, bo nie ma planu B i ostatecznie po jego odejściu czy to Betis czy Las Palmas nie potrafią wyjść z tego kryzysu do dnia dzisiejszego. Na pół roku to jest ciekawa opcja, ale na dłużej średnio mi się to podoba.

0

@Veb1233 wiadomo, że od nowego sezonu Xavi obejmie

3

@Veb1233 tylko Las Palmas i Betis nie mają takiego potencjału jak Barcelona, zobacz co Las Palmas po jego odejściu zrobiło.

0

@Veb1233 nie ma co porównywać betisu czy las Palmas do Barcelony

1

@D10SLEO Niby tak, ale w Betisie miał w drugim sezonie zawodników na coś więcej niż dolna połówka tabeli, Las Palmas podobnie. Idąc tym tropem to praktycznie każdego trenera możemy tak wybronic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?