- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
0
Pomimo powszechnej euforii, jakoś nie mam przekonania do tego Setiena. Ja wiem, że jeśli chodzi o styl gry to poprzeczka nie wisi zbyt wysoko i sam pisałem, że kto by nie przyszedł to może być pod tym względem tylko lepiej, natomiast Quique Setien to z pewnością trener o mniejszej renomie aniżeli Valverde w momencie kiedy obejmował Barcelonę. Trener tak naprawdę jednego sezonu, kiedy wprowadził Betis do Ligi Europy. Już w następnym roku został stamtąd zwolniony. Trener z tylko jednym planem na mecz, oczywiście spójnym z filozofią Barcelony, ale już Luis Enrique pokazał, że trzeba szukać również innych rozwiązań. Valverde pomimo bardzo zachowawczego, bezpłciowego i topornego stylu gry był jednak jakimś gwarantem regularnego zdobywania punktów, zwłaszcza w lidze. Mimo wszystko uważam, że każdy moment aby go zwolnić był dobry, bo zwyczajnie przydałoby się trochę polotu i finezji w tej smutnej jak p***a grze i trzymam kciuki za pomyślność nowego projektu. Setien - Make Barcelona Great Again!
1
@skakun95 Enrique nie był jakimś super trenerem. MSN ciągnęło go za uszy.
1
@lukaszbarca15 > zdobył tryplet
> nie był jakimś super trenerem
Wybierz jedno.
1
@skakun95 tryplet to zdobyło MSN. Zapomniałeś jak trener ich prowadził przez pierwsze pół sezonu?
0
@lukaszbarca15 XD A zapomniałeś jak ich trener prowadził przez drugie pół sezonu?
0
@skakun95 nie. Nie zapomniałem również jak drużyna sama się zebrała i dzieki temu zaczeli grać.