La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

konto usunięte

78

jeżeli Setien ściągnie Coutinho i sprawi ze będzie on grac na poziomie jakiego oczekiwaliśmy wszyscy to będzie chyba największy policzek dla Valverde.

0

@Avada Kedavra Daję sobie rękę uciąć że będzie grał lepiej za Quique jak wróci :P

4

@Avada Kedavra
Wkomponowanie Coutinho to raz, wkomponowanie Griezmanna to dwa. Trafienie do Dembele, żeby chłopak w końcu spoważniał, lepiej się prowadził i zaczął rozwijać to trzy. No i ewentualnie cztery jeszcze wprowadzenie Puiga.

4

@Avada Kedavra bardzo bym tego chciał, Coutinho to świetny piłkarz który pogubił się w filozofii Valverde

0

@Uukasz_93 Dembele to najlepiej zeby odszedl.

0

@Uukasz_93 tak bo ty wiesz jakie zycie prowadzi francuz

1

@Avada Kedavra jaki Coutinho mamy zawodników i w śodku i w ataku.On sobie nie radził na poziomie mentalnym i kreatywnosci w Barcelonie.Trzeba kupić Martineza i mówi się o Neymarze.Na to trzeba kasy.On ma się asymilować w Bayernie.Z rezerw ma postęp robić Puig.Tak samo z przodu postęp ma robić przyszłość Perez, Ansu i Dembele.Nie ma dla niego miejsca.To zawodnik ma udowodnić swoją przydatność a nie trener.W środku muszą grać zaeodnicy którzy grają ofensywnie defensywnie aby powalczyć z valverde czy Casemiro.A nie czysto ofensywnych zawodników i też nie najlepszych.

konto usunięte

0

@Borneo oddychaj

0

@Avada Kedavra piszesz do specjalisty w tym zagadnieniu:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?