- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
13
Bez sensu to wypożyczenie Todibo. Dajemy im Todibo, żeby miał szansę na grę i rozwój, jednocześnie dając możliwość wykupu go za jedyne 25 mln. Są 3 opcje:
1) Nie rozwinie się za wiele i do nas wróci. Tym samym wrócimy do punktu wyjścia.
2) Jeśli się rozwinie to Schalke go wykupi i będziemy musieli płacić 50-60 mln za "swojego" piłkarza.
3) Rozwinie się na tyle, że Schalke go wykupi, ale nie na tyle byśmy mieli go wykupić za 50-60 mln (chyba jedyna w miarę korzystna dla nas opcja).
0
@KamQiX Ale nawet jeśli się rozwinie i będą chcieli go od nas wykupić, to ostatnie słowo należeć będzie przecież do Barcy :D Schalke ma po prostu zagwarantowaną cenę.
9
@LuisSalvano no nie wydaje mi sie
5
@LuisSalvano To by było bez sensu, gdyby Barca mogła zdecydować czy sprzedać Todibo do Schalke za 25 mln. To wtedy jaki byłby cel takiego zapisu?
9
@KamQiX Rekordowy transfer Schalke to podobno Embolo 26M. Todibo musiałby grać na niesamowitym poziomie, żeby zapłacili za niego 25M euro.
1
@KamQiX jednak 25 mln za ŚO dla takiego klubu jak Schalke to nie jest mało, być może będzie się prezentował fajnie ale i tak nie skorzystają. Oni wydają po 40 mln na okienko, wydać połowę na obrońcę lekką ręką im nie przyjdzie, nawet jak będzie sie fajnie spisywał.
1
@Striker @BarcaInfo Jeśli to talent na miarę pierwszego składu Barcy w przyszłości, to myślę, że zbliżą się do swojego rekordu.
0
@KamQiX Taki, że np po świetnym sezonie, Barca nie mogłaby nagle zarządac za niego np. 60 baniek :D
0
@Striker Dodatkowo mają spore braki kadrowe. Musieliby sprzedać kilku zawodników, by opłacić transfer Todibo.