La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

konto usunięte

1

Można zaśpiewać jak Whitney? Można!


0

@palindrom1 no nie nie ta klasa barwy nie tak frazuję.Gdybym nie słyszał oryginału na plus bym ją ocenił.Jest jedna dziewczyba która występowała w filmie potrafi ją dobrze naśladować. Ana Whitney byłem w Sopocie i choć i tak była świetna to czuć było że coś tu z nią nie gra:(

konto usunięte

0

@Borneo Wiadomo Whitney to Whitney, ale to wykonanie jest według mnie i tak super. Jest lekkość śpiewu, mocny głos, uśmiech i wspomagając się angielskim słowem, jest to po prostu "joyfull" :)

konto usunięte

0

@Borneo A co powiesz na to?


1

@palindrom1 tzn.Na tylę co widziałem i słyszałem .Jest grupa wokalistek ponad resztą które na żywo widziałem Celin Dion 2×Beyonce 2×Adele1×Maria Carey1×i Anstacia 2×i one są o o klasę wyżej niż Rihanna , Lopez, Katie Melua itp.Nie widziałem Ariany Grande i Taylor nie biorę ich pod uwagę.W każdym razie porównywanie się z nimi to 95% gotowa porażka.Więc to że ona jest gorsza od oryginału ani jej nie umniejsza ani nie dziwi.Jest trochę surowa i w przypadku ostatniej piosenki ułatwiła sobie pewne momenty.Ale jakby ktoś jej napisał fajny utwór jest spora szansa na fajną piosenkę w jej wykonaniu.:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?