- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1019 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1019 Culés
3
Ashley Young zostanie nowym zawodnikiem Interu Mediolan.
[Fabrizio Romano]
5
@Witekk10 Tak myślę, po co on im? :D
2
@Witekk10 Wg Sky Sports zapłacą za niego £1.3m :V
0
@FeloRPS Z tym, to trzeba by do @Hiacynka albo @Chwytliwy ;)
0
@Striker W czerwcu kończy mu się umowa, a sam Ashley już nieco wiekowy ;)
1
@Witekk10 heh, Inter to mój ulubiony klub po Barcelonie, i tak właśnie pomyślałem po co im Young :D stary dziadek :D
EDIT. Niech Ci panowie co wymieniłeś się wypowiedzą :)
0
@Striker Promocja jak w biedronce :D xD
0
@Witekk10 „ Here we go „
1
@FeloRPS
Ja Ci powiem. Jeśli to okaże sie prawdą, to czerwona strona Manchesteru będzie pić jak LR po zwolnieniu Valverde.
1
@FeloRPS Na zmianę na wahadle i tyle, no i pewnie jako kumpel dla Lukaku.
0
@Odesseiron Aaa to taka zamiana mordo, to już wiem czerwoni będą zachwyceni :DD
0
@Chwytliwy W sumie nie głupi pomysł i prawie za darmo, ale też czerwoni mają w tym interes bo będą zachwyceni bo dziadek odszedł :D
2
@FeloRPS @Witekk10 Conte chce po prostu mieć szeroki skład. Szkoda, że takim kosztem. O ile np, Girouda rozumiem, bo Martinez i Lukaku nie będą grali non stop, Politano jest na wylocie, a Sanchez po kontuzji i raczej goli zbyt dużo nie zapewni, o tyle Younga nie rozumiem za bardzo. Jeszcze się przewija nazwisko Alonso z Chelsea. Póki robota jest wykonywana dobrze, to ufam trenerowi, bo jestem sympatykiem Interu. Ruch z doświadczonym wahadłem też rozumiem, ale Young... Najgorszy możliwy wybór. No, ale tak jak mówię, Conte chce mieć szeroki skład i wrzucać najemników na 20/30 minut. Generalnie facet dobrze myśli, bo w grudniu, w rozgrywkach ligowych Inter był wypompowany tempem gry i natłokiem meczów. Zremisowali z fatalną Fiorentiną, a to się na koniec sezonu może okazać kluczowe.
0
@Hiacynk Dzięki. :)