La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

1

Niby się mówi o napastnik A i tak znając życie pewnie zbagatelizują znowu ten temat w lato i zostaniemy z Suarezem tylko :D

2

@Coutinho007 Chyba że Griza męczyć na szpicy.

4

@Encore Niby można ale to nie jest gość, który ma ten instynkt napadziora jak Suarez, Werner czy Lautaro, Bardziej przypomina Firmino Griezmann.

0

@Encore Generalnie pamiętam jak pisałeś, że Suarez tutaj pogra przynajmniej z 2 lata jeszcze w 1 składzie. No tak patrząc na jego wiek i problemy zdrowotne nie bardzo :/

2

@Coutinho007 No właśnie tak z biegiem czasu też mi się wydaję że będzie mu co raz ciężej :C

0

@Encore Według mnie wylał i kontrakt i odejdzie pewnie. Nie sądzę, że będzie chciał być zmiennikiem Ala Larsson. W 2021 przewiduje, że pójdzie do Ajaxu.

2

@Coutinho007no ten wiek co raz bardziej u niego widać.

2

@Encore Prawda jest taka, że Luis nie będzie mógł w następnym sezonie już tyle grać, już w tym było by bardziej wskazane żeby go oszczędzać bo efektem tego jest to, że wypadł do końca sezonu dlatego oby teraz dwa razy się zarząd zastanowił czy warto bagatelizować nowego napastnika. Już w meczu z Granadą było strasznie to odczuwalne, Że gramy bez 9.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?