La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

konto usunięte

10

Prof. Krzemiński:

"Jarosław Kaczyński postanowił zastosować środki ostateczne. Postanowił rzucić się na sędziów i wywołać kolejną falę nienawiści do sędziów i sądów oraz kompletnie zignorować wyroki, które im nie pasują. Mamy zupełnie nową formę obalania demokracji, demokratycznymi metodami. To jest dokładnie to samo, co robili wcześniej komuniści"

konto usunięte

2

@Odesseiron mądry gosc, ten Krzemiński

konto usunięte

4

@Odesseiron Tylko że część sędziów z czasów komuny dalej orzeka i nikt z tym nic nie zrobił, wcześniej PO zaczęło zawłaszczać sądy a PiSowi się to nie udaje i napotykają większy sprzeciw.

konto usunięte

4

@ArdoFCB A posłowie, którzy byli w PZPR i innych organizacjach komunistycznych już sa ok?
A pan Piotrowicz, prokurator w stanie wojennym, już może być sędzią, bo swój. A pani Pawłowicz należąca do organizacji zrzeszającej młodych komunistów też może być sędzią, bo swoja?

konto usunięte

2

@Odesseiron Dlatego powinno sie sprawdzić jak orzekali i jak działali, jeśli źle to pozbawić stanowiska. Taki Rzeplinski tez był w PZPR a potem w PO. Trzeba też coś zrobić z sedziami którzy kradną a potem sie immunitetem zasłaniają.

2

@Odesseiron Straszne jest to, że ludzie przyklaskują procesowi całkowitego rozwalenia systemu sądownictwa pod hasłem wielkiej rewolucji w wymiarze sprawiedliwości. To na odległość śmierdzi dyktaturami z całego świata gdzie głupi lud wierzy w takie bajki. Te działania mają tylko za zadanie umocnić rządzących przy władzy a później tacy rządzący wykorzystają motłoch do zrobienia porządku z resztą niewygodnych. O dziwo dla PIS nie ma żadnych autorytetów które są poważane na całym świecie, ale za to słowa ludzi którzy nic nie osiągnęli w życiu są bardzo wiele warte (patrz Ziobro). Czy nie tak wyglądały Niemcy lat 30 i 40 gdzie zakompleksieni nieudacznicy (patrz Himler, Goebels) dorwali się do władzy. Tacy są lojalni bo znaczą coś dzięki partii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?