La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

2

Szczerze mówiąc to nie wiem czy wy piszecie serio o spartolonych kuponach przez Milan,Napoli czy United. Przecież wiadomo od kilku lat na jakim poziomie są te drużyny, i skoro robicie kilku meczową taśmę, to któraś z tych na pewno wtopi choćby z ogórem. Naprawdę ludzie interesujący się piłką stawiają na United jakby nadal byli mistrzami, chociaż turlają się po lidze Europy?

konto usunięte

0

@Kusco15 Napoli dopiero ten sezon ma kiepski.

0

@Chwytliwysezon z 90 pkt to jednorazowy wyskok a wydaje mi się że stawiają na nich jak na mistrzów a później płacz bo wtopili z średniakiem xd

2

@Chwytliwy Napoli pali mi kupony od 5 lat xD

0

@Kusco15 przez to że często partaczą mecze, to też kursy na nich są odpowiednio wyższe, a to kusi :)

0

@Chwytliwy No , poprzednie mieli mocne. W LM zwłaszcza jak na kogoś kto aspirowal do wygrania Serie A.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?