- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
7
Tottenham i Inter dogadały się w sprawie Eriksena. Włoski klub wyłoży 20 milionów euro za Duńczyka. W poniedziałek przylot Christiana do Mediolanu i od razu testy. Kontrakt do 2024 roku.
Marotta to jednak geniusz, kapitalny transfer.
0
@Hiacynk I pomyśleć, że jeszcze rok temu ludzie z LR chcieli za niego wykładać ponad 100M.
0
@aras17_VeB No bo w teorii jego umiejętności, doświadczenie i wiek są tyle warte. Po prostu w tym sezonie nie idzie mu zbyt dobrze, jak całemu Tottenhamowi, ale już we wcześniejszych latach pokazywał co potrafi. Myślę, że Conte go wskrzesi, tak jak to zrobił z Lukaku, Candrevą czy Brozoviciem. :)
0
@aras17_VeB a teraz nikt o nim na Rambli nie wspomina bo im się juz znudził
0
@Hiacynk Ekspert od sprwadzenia przecietniaków w tym okienku
1
@MarioVeB! Moses wypożyczony na pół roku, Young kupiony za niecałe 1,5 miliona i kontrakt do końca tego sezonu. Wiesz po co te ruchy? Inter gra w Lidze Europy i w Pucharze Włoch, nie mieli kadry, żeby grać we wszystkim, a pierwszy skład odpoczywał. Po prostu poszerzenie kadry, a w zimowym okienku raczej nikt Ci nie puści świetnych zawodników. Inter nadal ma chrapkę na mistrzostwo Włoch, a im szersza kadra tym lepiej. Eriksena przeciętniakiem bym nie nazywał.