La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

6

" Sergio Busquets: Druga połowa była dużo lepsza, ale dziś rządziły bramki "

Wydaje mi się iż po takich słowach Sergio w lecie trzeba na prawdę zrobić przebudowę i to praktycznie taką jaką zrobił Guardiola w 2008 roku... Podziękować za tłuste 10 lat i pożegnać Albe, Busquetsa, Rakiticia, Roberto czy nawet Suareza... O Leo nie piszę bo jeśli ma gorszy dzień to ma do tego po prostu prawo... Ratował nas tyle razy, dzięsiątek, setek że to rzecz normalna.

Mental... To siedzi w głowie tych ludzi którzy wygrali po prostu wszystko... Oni nawet w beznadziejnym meczu nie potrafią przyznać że zagrali słabo a to nie jest rzecz jednostkowa... Przez ostatnie 3-4 lata słyszeliśmy/czytaliśmy podobne teksty XXXX kroć...

Brakuje sportowej złości i samokrytyki totalnie. Czas na DUŻE zmiany w kadrze Barcelony.

0

@FC1899Barca Busquetsa i Suareza bym zostawił na jeden sezon jeszcze.
Powinniśmy się według mnie pożegnać jeszcze z Semedo.

0

@FC1899Barca Dokładnie, jak można takie rzeczy gadać, a kiedy nie rządziły bramki, szkoda, że nie podał ani razu przecinając 2 linie. Robią zasłony dymne od 3 lat i Valverde im pomagal, teraz beda mieli problem, oby Kike ich wziął za mordy, tylko będą dymy coś czuje, oni są zasłużeni dla klubu i mogą co im sie podoba :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?