La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

0

"Według informacji podanych przez Sky , Lautaro Martinez ma klauzulę zwalniającą dla klubów zagranicznych wynoszącą 111 milionów euro - liczba ta jest niezwykle wysoka, ale nie jest nierealna na dzisiejszym rynku."

Sprawozdanie finansowe za obecny sezon musi zostać zdane 30 czerwca 2020. By model finansowy obrany przez klub działał bez zarzutu, niezbędne jest uwzględnienie sprzedanych piłkarzy za wspomniane 124 miliony euro.

Zastanawiam się czy Barca ma te 100mln, przecież muszą jeszcze do budżetu dorzucić do czerwca

0

@NaFazieHitman Zadzwonią do bociana i będzie kaska.

0

@kuz Jakby go wzieli teraz to potrzebować będą 124 + 111 = 235mln
Sprzedając Coutinho za 80 i Dembele za 80 (o ile ktoś wogóle da za nich tyle) wyjdzie 180mln i brakuje 55mln (Rakitić z 25mln i 30mln za Semedo) ale za 1 zawodnika uszczupli sie masakrycznie kadra, ciekawe czy Bartek jest na tyle szalony, aby tak zagrać Va Banque.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?