La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

2

Ciekawy meczyk będzie Atalanta - Valencia i ciekawi mnie jeszcze czy dla nas lepiej jak Real odpadnie z LM czy będzie w niej grał dalej

0

@beznicku1000 Zawsze lepiej jak największy rywal wcześnie odpada :)

0

@kuz chodziło mi bardziej pod kątem ligi my też w LM teoretycznie wypluć wypluć możemy odpaść

0

@beznicku1000 Lepiej jak już City się po nich przejedzie, w co wątpię, ale będę mocno trzymał kciuki za zespół Pepa, tym bardziej że jadę na ten mecz.

0

@beznicku1000 Z taką grą jak dzisiaj to z każdym można odpaść, oby Setien ogarnął drużynę do tego czasu. W sumie realistycznie patrząc, małe mamy szansę na ten puchar. Jeśli wygramy cokolwiek to będę mega zadowolony.

0

@SonBarcaGoku do Madrytu ? pamiętam jak Real wygrał z Bayernem 1-0 w sezonie 13/14 a Bayern nonstop klepał i wydawało się że zaraz zdobędą bramke ale brakowało sytuacji do wykończenia a Real cyk i gol i tak zostało a w rewanżu wiadomo co się stało

0

@SonBarcaGoku pamiętajmy że w LM jest dwumecz a Napoli też się o siebie boi

0

@beznicku1000 Do Manchesteru. Też pamiętam ten mecz i ogólnie tamta edycja odbija mi się czkawka do dziś, po tym nieszczęsnym finale i golu w 95.

0

@SonBarcaGoku i tak zaczęła się pisać wielka historia wielkiej drużyny aż przez 4 następne sezony.Ten system gry w LM jest chory.Dawać drugą faze pucharową !

0

@beznicku1000 Później było jeszcze gorzej, przecież te machlojki w półfinałach i finałach to jakaś totalna kpina, mówię miedzyinnymi o półmetrowych spalonych, jak np. ten Ramosa w finale z 2016.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?