- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
5
Czytam te marudzenie na Barce iść i się powiesić .Straciliśmy 9 i jest trener z nową wizją gry i ludzie oczekują efektów na już to nie jest przycisk gdzie zmienia się kanał radia.Proponuję dać im czas.Na nic się nie nastawiąć być może Griezman nie jest wstanie na poziomue LM grać na 9.Też może oprócz Mbappe lewego Mane to nie wiem czy ktoś w biegu dałby radę w tym systemie.Trzeba mieć do tego dystans i starać się wspierać zespół.A nie mówić ze sa do niczego.Codziennie mają treningi i się starają.
0
@Borneo narazie to zmienił na gorsze , więc krytyka jest uzasadniona .
0
@ShawnC nie jest pracuje, za krótko bez okresu przygotowawczego na początku roku.Dopiero poznaje wszystkich zawodników rezerwy.Jest bez 9 która strzela ponad 10 bramek i wraz z Messim jest najlepszym napastnikiem na świecie.Bo chodź lewy go wyprzedził to miesiąc w październiku z Messim był kotuzjowany.Zespół musi opanować nowe ustawienie.Arthur jest po kontuzji.Fati nie grał za dużo.Przez pół roczę i to widać Semedo też miał kontuzje umtiti też jest generalnie nie ograny po kontuzji.Uczy się Arthur z de jongiem nowych pozycji i nowych kompetencji bo nie grają tam gdzie gra Busi i słusznie.Bo muszą oddawać strzały uczestnicyć w skcjach bramkowych i też strzelać bramki ale to jest dla nich nowe ale to robią i Casemiro i Valverde tak się gra.Też robi to Vidal który strzelił 7 bramek.Osiągi de Jonga są tu słabe.Arthur po kontuzji.To mu nie liczę.Nie nie jest to czas na krytykę.Mają codziennie treningi i pracują.Nie są faworytem LM bo sa zespoły komoletne jak live czy Psg a może do grona faworytów dołącz Bayern i MC.Real nie ma strzelców tylko obronę też jak Barca jest w budowie.U nas nie ma 9 i zmieniamy system są ko tuzje obecnie Dembele i Suarez wcześniej 3 zawodników bloku ofensywnego i 3zawodników bloku defensywnego.Plus Arthur.Zespół nie miał spokoju aby wejść na wysoki poziom udało mu się to z Atletico dopiero.
0
@Borneo Arthur jest po długiej kontuzji a on to wystawiane pierwszym na Valencie to już jego pierwszy błąd . Drugi to Fati na prawym skrzydle . A kolejny to zmiana ustawienia .
0
@ShawnC czy grałby fati czy Perez ,byłby problem ten sam ,obaj generalnie mało grali.Potrzebują gry i ogrania na piziomie pierwszej drużyny.Arthur wchodzi normalnie docdrużyny wpierw 15 min potem coraz dłuzej ma być gotowy na napoli i uczyć się tego co Setien wprowadza.Puig był chory.