- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
4
A propo Serie A, to w sumie dobrze, że Juventus wczoraj poległ. Dość ciasno się w czołówce zrobiło. Juve ma 3 pkt przewagi nad Interem i 5 nad Lazio, ale Lazio ma jeden mecz mniej. Chociaż też nie dopisywałbym zespołowi z Rzymu trzech punktów, bo zagrają u siebie z bardzo mocnym beniaminkiem, który sprostał standardom Serie A - Hellasem Veroną (obecnie są na 9 miejscu).
Gdy Lazio wygra, to:
1. Juve - 51 pkt,
2. Lazio - 49 pkt,
3. Inter - 48 pkt,
Gdy Lazio zremisuje:
1. Juve - 51 pkt,
2. Inter - 48 pkt,
3. Lazio - 47 pkt,
Gdy Lazio przegra:
1. Juve - 51 pkt,
2. Inter - 48 pkt,
3. Lazio - 46 pkt.
Jaki wynik tam nie padnie, to są to małe różnice punktowe i Juventusowi korony na głowę jeszcze bym nie zakładał.
0
@Hiacynk Bardzo dobrze, wreszcie jest co oglądać w wyścigu o mistrzostwo. A premier League już uważam za zakończona w tym sezonie to chętnie obejrze mecze Serie A
0
@NismoFCB Mało tego. Już nie chodzi o to, czy znamy mistrza w Anglii, czy nie, ale muszę przyznać, że lepiej mi się po prostu ogląda ligę włoską w tym sezonie. Może i nawet najlepiej ze wszystkich top5 lig. Naprawdę Serie A się rozwija, catenaccio zaczyna odchodzić w las i próbują grać piłką, klepać, itp. Oby tylko walka o mistrza trwała do ostatniej kolejki, to będzie idealnym podsumowaniem świetnego sezonu we Włoszech.
0
@Hiacynk Faktycznie widać lepszy poziom gry niż ciągła defensywa. Inter gra świetna piłkę ofensywna, Atalanta zachwyca i Napoli jest nieprzewidywalne, No i Juve nawet nie gra aż tak defensywnie
0
@NismoFCB Lazio też. Roma ma ciekawy projekt, ale tam jest szpital i uważam, że Fonseca wyciska z tego zespołu ostatnie poty, bo nadal są w top4. Brakuje tylko silnego Milanu (niby zaczęli punktować, ale poprawy stylu gry za bardzo nie widać) i myślę, że Fiorentiny, która jeszcze parę lat temu grała w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, grając jak równy z równym z Bayernem. Upadł ten klub, może kiedyś wrócą. Im wiecej mocnych klubów w lidze, tym liga ciekawsza i każdy się rozwija.