La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

34

Ten deal z Valencią dotyczący Rodrigo i Bruno jest według mnie prześwietny.
Zyskujemy napastnika tylko na 5 miesięcy nie zamykając furtki na przyjście Lautaro, a ponadto po sezonie otrzymujemy naprawdę bardzo dobrego pomocnika.
W tym wypadku Rakitić i ewentualnie Vidal musi odejść, a zyskujemy Fernandesa, który wydaje się świetną opcją dla pomocy Barcelony.
Wygląda to naprawdę dobrze ;D.
To jest faktycznie bomba ;).

1

@VamosRakieta Ciekawe rozwiązanie. Ale ja jestem zdania, że bardziej przydatny byłby de Beek.

konto usunięte

3

@VamosGirl Zaklepany przez Real.

3

@VamosGirl chyba jest właśnie tak, jak pisał @Hushovt ;).

0

@Hushovt Niestety czytałem takie plotki. Obawiam się, że Portugalczyk może być przykładem takim co się stało z Gomesem.

konto usunięte

3

@VamosGirl Nie ten kaliber z całym szacunkiem do Andre on nigdy na jego poziomie nie był.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?