La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

0

Przecież jak to prawda o tych 75M€ za Haalanda w 2021 to Bayern już położył na tym łapę odkąd Norweg przeszedł do BVB. Lewy młody nie jest a napastnika nie mają.

konto usunięte

0

@kuz Bayern będzie czekał, żeby go wziąć za darmo.

konto usunięte

0

@kuz Co wy z tym Bayernem? Przecież jak on będzie odchodzić to na stowe klub z Premier League, Bayern xd, naprawdę niektórzy mają jakiegoś hopla od kiedy Gotze odszedł do Bayernu.

0

@Chwytliwy Chłopie, oni zawsze podbierają najlepszych z ligi.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Dodatkowo z jakiego powodu wszyscy myślą, że Dortmund będzie go trzymać do momentu aktywowania klauzuli? Równie dobrze mogą go wcisnąć do typowego klubu pół roku wcześniej za ponad 100 milionów.

Ta klauzula też jest podejrzana. O ile jestem skłonny uwierzyć w 75 milionów (jeżeli faktycznie prowizje były niższe, niż te o których spekulowano na początku), to aktywowana w styczniu 2021 roku wydaje się kompletnie nierealne.

konto usunięte

0

@SonBarcaGoku Dla bvb podebrali Hummelsa który był byłym Bayernistą, Lewy odszedł za free, transfery z BVB do Bayernu zdarzają się bardzo rzadko, a jaki klub nie podbiera najlepszych z ligii? Dortmund co rok bierze jakiegoś najlepszego zawodnika z danego klubu, Bayern też, to jest normalne,i robi tak Barca, Real itd itd,serio oglądajcie trochę piłki nożnej a nie siejecie durny ferment.

konto usunięte

0

@Khajio dokładnie, i kto wie czy Haaland nie będzie sam chciał dłużej zostać, BVB z roku na rok ma coraz mocniejszy skład, trener który ma cohones trafi tu także prędzej czy później, także nie rozumiem dlaczego większość na tym forum pisze o tym Bayernie kiedy w przypadku takiego Haalanda to premier league jest najbardziej realne do tego Borussia nie będzie chciała się osłabiać specjalnie dla Bawarczyków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?