La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

0

Nigdy więcej meczów średnich drużyn w Bundeslidze... Bayern, Dortmund, Lipsk czy Leverkusen mogę obejrzeć, ale resztę ligi - nie...

0

@Hiacynk aż tak źle ?

1

@Hiacynk Powtarzam cały czas, że Bundesliga to jest 5 liga na świecie gorsza zarówno od Serie A jak i Ligue1.

konto usunięte

0

@Encore Niedokładnych podań było mnóstwo. Może jedna, składna akcja Schalke przez 90 minut (Hertha takowej nie miała, głównie po stałych fragmentach, albo jakieś dośrodkowanie). Jedyny plus, to momentami tempo było spoko, ale generalnie lipa, naprawdę. Ta liga jest o wiele słabsza od Serie A. I nie oceniam tylko po tym meczu, bo oglądałem w tym sezonie Frankfurt, Dusseldorf czy Mainz. Jak Schalke z taką grą jest 6 w tabeli, to pozdro. xd

konto usunięte

1

@Uukasz_93 Od Ligue 1 może nie, bo tam jest PSG, długo, długo nic, trochę główki Lyonu i Marsylii się wychyla, a dalej Rennes, Bordeaux czy Monaco. Co Ty, nie przesadzajmy. Niemiecka od francuskiej jest lepsza, ale obie o wiele słabsze od włoskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?