La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

1

Stoch jest w tym sezonie bardzo mocno rozregulowany. Mnóstwo skoków popsutych na progu. Jak wszystko się udaje to może on nawet wygrywać, ale na jakieś rewelacje nie ma co liczyć w tym sezonie.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Też obstawiam, że bardziej trzeba się nastawić na pojedyncze zwycięstwa. Zresztą i tak historia pokazuje, że poza Kamilem Stochem, to mało kto po 30-roku wygrywa, nie mówiąc już o seriach.

Ale wydaje mi się, że może być tak jak w Zakopanem. Kiepskie konkursy przeplatane bardzo dobrymi. Trochę szczęścia, dobra dyspozycja dnia, pasująca skocznia i może nawet do 40 zwycięstw dojechać.

Ale kto wie. Taka dyspozycja dnia jak w Engelbergu czy Zakopanem, to może nawet pojawić się na igrzyskach olimpijskich i dać medal.

0

@NeroTFP Kamil jeszcze może śmiało dozbierać do tych 40 zwycięstw, ale już nie ma co się nastawiać na jakieś serie zwycięstw czy walkę o PŚ. Za to na takich MŚ czy IO jak najbardziej może jeszcze w przyszłości powalczyć. O ile oczywiście nie przyjdzie takie złamanie jak u Prevca, Amanna albo Schlirenzauera

0

@ShinobiQWE Ammann ma już swoje lata. Trochę co innego niż Gregor czy Peter.

0

@lukaszbarca15 No ale Kamil też ma swoje lata :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?