- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1305 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1305 Culés
3
Mnie dzisiaj zaskoczyło zachowanie Kobayashiego. W tamtym sezonie kiedy Ryoyu miał szansę na 7 zwycięstwo z rzędu, to Dawid Kubacki wygrał konkurs, a seria Japończyka się zakończyła.
Dziś ewidentnie było widać, że Joju odpuścił i nawet nie próbował dolecieć do 120m żeby przypadkiem dzięki pkt za wiatr nie wyprzedzić Dawida i nie przerwać jego serii. Widać, że nie kryje żadnej urazy. To się nazywa Japońska gościnność :D Od dziś bardziej go lubię
0
@ShinobiQWE no skoku na 110m nie wyciągnie na 120 w takich warunkach.
widać było już w pierwszej fazie że to jest skok na klepnięcie na 100m.
0
@Skaramuczi No, ale specjalnie zepsuł wyjście z progu. Gdyby wyszedł ładnie to musiałby lądować z wysoka, a to byłoby niebezpieczne. Joju to nie byle skoczek, więc wiedział jak to rozegrać ;)
1
@ShinobiQWE nasz człowiek, wie ze Azję opanuje wirus więc chce się podlizac by skakać dla Polski
0
@Avada Kedavra Albo żeby uciec do Polski. Tu sprawa toczy się o coś więcej niż skakanie. :D