La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

konto usunięte

5

Damian Lillard w ostatnich pięciu meczach:

61 punktów, 10 zbiórek, 7 asyst,
47 punktów, 6 zbiórek, 7 asyst,
50 punktów, 6 zbiórek, 13 asyst,
36 punktów, 10 zbiórek, 11 asyst,
48 punktów, 9 zbiórek, 10 asyst (z dzisiaj),
4 wygrane, 1 porażka.

Średnia w pięciu meczach: 48,4 punkta na mecz, 8,2 zbiórki na mecz, 9,6 asysty na mecz. Lider Portland Trail Blazers w takiej formie może spokojnie swój zespół do play-offów zaprowadzić. Co to za bestia w ostatnim czasie się zrobiła (zawsze nią był, ale te ostatnie, zdobycze punktowe to jakieś szaleństwo). Bardzo ciasno w tej tabeli na zachodzie (w okolicach 8 miejsca). Są niedźwiedzie, jest Portland, Spursi i trochę dalej koszykarze z Phoenix, ale mają dwa zaległe mecze. Będzie bardzo ciekawie!
@Encore @student97r @fart

konto usunięte

1

@Hiacynk Dzisiaj Lillard zanotował 51 punktów i 12 asyst. :) Co do ścisku na Zachodzie pełna zgoda. Bardzo lubię Grizzlies i Spurs, ale wydaje się, że tylko jedna z nich ma szansę na play offy plus Blazers i Suns. Thunder mają już sporą przewagę, ale wszystko się może wydarzyć. Do końca sezonu jeszcze trochę zostało

konto usunięte

0

@student97r Oj przepraszam. Czeski błąd. Nie zmienia to faktu, że forma fenomenalna. Aż Blazers życzę tych play-offów i oby Damian tam też tak puntkował. Cleveland znowu na deskach. :/

konto usunięte

0

@Hiacynk Cavs po odejściu LeBrona stali się jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Niestety, ale liczę na kolejny wysoki wybór w drafcie, może pozyskanie jakiś kolejnych w wymianach i wierzę w jakieś sukcesy za jakiś czas. :)

konto usunięte

1

@student97r Tam potrzeba zdecydowanie czasu. Ja też nie jestem zadowolony, bo jestem kibicem Byków i naprawdę z taką sinusoidą formy to o play-offy może być ciężko. Dzisiaj mecze o fajnych porach, nie trzeba nocy zarywać. ;P

konto usunięte

0

@Hiacynk Byki nie są tak daleko play offów. 3 mecze na tym etapie nie jest tragiczne.:) To prawda, chociaż te mecze w nocy mają (przynajmniej dla mnie) jakiś inny klimat.

konto usunięte

0

@student97r Ilość meczów dla mnie nie ma żadnego znaczenia, bo oni grają koncert, a potem totalną kupę. ;) To prawda, ale na koniec weekendu nie trzeba nocki zarywać, chociaż koliduje się to z meczem Barcy. :d

0

@Hiacynk I to o czym pisaliśmy wczoraj nie zapominajmy o Pelikanach bo złapali formę wrócił Zion i tak jak napisałeś będzie bardzo ciekawie. Kilka bardzo ciekawych drużyn powalczy o 8 miejsce n.a Zachodzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?