La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

2

Dobra pierwsza połowa, ale druga fatalna... szkoda, że nie ma czystego konto... Super, że Fati tak się przełamał, że dał nam zwycięstwo, szkoda, że tak mało pograł Puig. Mega frustrująca niemoc Leo, masa niewykorzystanych szans z obu stron. Jest progres, ale jeszcze mnóstwo pracy przed nami min. nad koncentracją bo błędów indywidualnych było co niemiara dziś... Ważne, że są 3pkt ! Vamos Barca Forca KIKI ! :)

1

@IronSanHybrid Dzisiaj na Levente wystarczyło, ale i tak ekipa Paco miała mnóstwo sytuacji. Obawiam się, że ustawienie z 3 w obronie + wahadłowi się nie sprawdzi.

1

@fart Ja nadal nie jestem w stanie tego ocenić, a jedyne co mogę powiedzieć to, że maga praca jeszcze przed nimi. Semedo, Griezmann czy Messi też mogli wywindować dziś wyniki i mogło to wyglądać różnie.

1

@IronSanHybrid To prawda tu trzeba spokoju i niech chłopaki jak najszybciej złapią o o co chodzi trenerowi to trzeba spokojnie przepracować. Kike przejął ekipę w trakcie sezonu a to nigdy nie jest łatwe.

1

@fart Dokładnie, kto by nie przyszedł cudów nie należałoby wymagać. Czas i calma są tutaj kluczem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?