La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

0

Ciekawe ile Trae Young wytrzyma w Atlancie.Gdy tylko go ogladam to widzę młodego Curry'ego.

konto usunięte

2

@Encore Jeśli Hawks stworzą drużynę na play offy i coś więcej, to będzie tam długo. Jest gwiazdą drużyny, więc wszystko będzie budowane wokół niego. :)

0

@student97r Fajnie by było.Mega mi imponuje ten mały świr.Jeszcze obronę poprawi i będzie miód malina :v

konto usunięte

0

@Encore Miło byłoby zobaczyć Jastrzębie w play offach, ale nie zanosi się na to.

0

@student97r Brooklyn gra słabo ale będzie w tych po a na 8 pewnie się Orlando zalapie :d

konto usunięte

0

@Encore Na to też musimy poczekać, ale liczę na świetne play offy. :)

0

@student97r ja liczę na niespodzianki :v

konto usunięte

0

@Encore Jakieś mniejsze bądź większe mogą się zdarzyć, ale też zależy jakie będą pary. :)

2

@student97r chociaż dla takiego Memphis awans do po będzie ogromnym osiągnięciem przy tej konkurencji na zachodzie.

konto usunięte

0

@Encore To prawda, na razie są jedną z rewelacji. Ciężko byłoby im wygrać z Lakers w serii do 4 zwycięstw. :D Ale kto wie, sport zaskoczy jeszcze wiele razy.

0

@student97r no tak są ale sam udział to już by było coś :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?