La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

konto usunięte

1

Co się stało z takimi zawodnikami jak Alexis Sanchez, czy Philippe Coutinho? Sanchez jeszcze rozumiem. Wszystko się zaczęło jak przeszedł do United, ale Coutinho to będzie dla mnie zagadka.

konto usunięte

0

@DaPi Za duża presja kosztował tyle,że każdy oczekiwał,że z miejsca odmieni naszą gre niestety to spowodowało,że grał po prostu słabo.Bez dobrej psychiki w piłce nic nie osiągniesz.

konto usunięte

3

@Hushovt drugi sezon, a raczej pierwszy pełny był słaby, to prawda, ale pierwsze pół roku dawał radę. Strzelał, asystował, dryblingi wychodziły, potrafił pograć, ale właśnie w sezonie 18/19 mu coś siadło na psyche i jest równia pochyla. Szkoda, bo bardzo podoba mi się jego styl gry i te rogaliki po długim słupku z 25 metra *.*

konto usunięte

1

@DaPi No ja uwielbiałem jego rogale no ale nie pykło może przy nowym trenerze by lepiej się odnalazł ale myślę,że on i Dembuś będą musieli szukać nowych pracodawców ;p

konto usunięte

1

@Hushovt z Dembele już nie chce się znowu łudzić. Za dużo razy się zawadzilem, ale Coutinho chciałbym zobaczyc raz jeszcze. Od nowego sezonu, z obecnym trenerem. Ciekawe jakby to wygladalo

0

@DaPi Mnie bardzo ciekawi jakby Setien poukładał skład, gdyby miał dostępnego Cou.

0

@DaPi Sanchez swój zjazd notował już w Arsenalu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?