- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1346 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1346 Culés
4
Tak sobie poczytałem teraz na temat Cholo, to jest naprawdę gigant. Gdyby jeszcze wygrał z Atletico Madryt w jakimś roku Ligę Mistrzów, to byłby spełniony (no i Klubowe Mistrzostwa Świata, ale jedno wyklucza drugie).
La Liga, Puchar Króla, Superpuchar Hiszpanii, Liga Europy, Superpuchar Europy, on już to zdobył. Na dodatek raczej dożywotni szacunek nie tylko fanów Atletico. No i chyba najważniejsza rzecz, czyli zaprowadzenie klubu na wyższy poziom, a momentami nawet najwyższy.
Wiem, że tego nie idzie oglądać, bo sam niechętnie siadam do spotkań Atletico, ale jednak patrząc w gablotę nie można powiedzieć, że przy Simeone nie potrafią grać w piłkę. Klasa.
1
@Hiacynk Diego to jeden z najlepszych trenerów ostatniej dekady. Przypomina mi on trochę Kloppa. Budował zespół i szukał zawodników idealnych pod swój styl i mu się udało. Gra obronna Atletico była najlepsza (no poza meczami z Realem). Jak po Simeone przyjdzie jakiś ofensywny trener to nie wiem, czy kibice Atleti się tak szybko przyzwyczaja po (chyba) 10 latach defensywy i 1:0 :D
Ciekaw jestem tez, czy jakiś trener w przyszłości powtorzy taki, albo i większy sukces z Materacami
1
@Hiacynk Jak któregoś dnia on odejdzie z Atleti, to ten klub moim zdaniem obniży loty . Może nie na tyle, że będzie spadkowiczem, ale maksem będzie 5, 6 miejsce. Co prawda w tym sezonie Atletico jest właśnie na 6 miejscu, jednak głównie jest to spowodowane czystkami w letnim okienku. Z chęcią zobaczyłbym Cholo w Lazio.
2
@Hiacynk Atleti z najlepszych czasów fajnie się oglądało jeśli ktoś umie docenić defensywny futbol, kontrataki mieli jedne z najlepszych na świecie, jestem ciekaw jak Cholo poradziłby sobie we Włoszech