La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

1

myślicie że warta kupić teraz czy za rok będzie coś taniej jak skorzystam z prawa webstera ?
https://allegro.pl/oferta/piornik-neymar-psg-rozkladany-podwojny-nowosc-8479822827


1

@Skaramuczi Za rok może być nieaktualny :D

1

@xL4sTx już jest,stara koszulka

konto usunięte

0

@Skaramuczi Abidal zgasil takich jak ciebie, którzy śmiali się z tego przepisu i tego, że niby Neymara to nie dotyczy, a ty dalej brniesz w to i chcesz być zabawny :D

0

@LuisSalvano a tak na serio,ile ten piórnik będzie stał przed wakacjami.

ps,co powiedział abidal poza tym że zanim się zawodnika kupi to go trzeba wycenić?

konto usunięte

0

@Skaramuczi "Czy sytuację ułatwi to, że piłkarz może wykorzystać klauzulę?

Tak, ponieważ można ustalić cenę, ale nic więcej, ponieważ będzie ona identyczna dla wszystkich klubów, nie tylko dla Barcelony. Zawsze mówię, że decyzja należy do zawodnika."

Przeczytaj raz jeszcze pytanie i odpowiedź, tak na spokojnie, bez pośpiechu. Jak dalej nie będziesz znał odpowiedzi to jeszcze raz. Jeśli nadal nie uda się tobie skumać, o co chodzi, to odezwij się na priv to wyjaśnię jeszcze prostszymi słowami.

0

@LuisSalvano więc ja się pytam gdzie tam pisze o tych 160 milionach które ty wymyślasz ?
" można ustalić cenę, ale nic więcej"

konto usunięte

0

@Skaramuczi A czy ja napisałem, że to będzie 160 baniek? Mówi się o tym, że będzie to 160-180 baniek, a czy finalnie kwota ta będzie niższa / wyższa to się okaże w czerwcu. Chodzi mi tylko o to, że taka opcja będzie możliwa i nie jest to jakiś wymysł MD, czy Sportu, co niektórzy mi zarzucali. Inaczej już dawno jakiś dziennikarz, lub przedstawiciel klubu zdementowałby taką możliwość.

Ney złoży dokumenty, federacja go wyceni i Barca będzie mogła ustalić, czy jest w stanie tyle zapłacić. Dziwne, żeby otwarcie powiedział, że jeśli będzie to poniżej 180 baniek to na pewno go kupimy.

0

@LuisSalvano " A czy ja napisałem, że to będzie 160 baniek"
tak.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Trzy razy przejrzałem dyskusję i nie widzę fragmentu, w którym podałem taka kwotę.

konto usunięte

0

@Skaramuczi PS O kwocie 160-180 napisały jakieś dzienniki i już nie pamiętam, kto dokładnie. Może zawyżyli tę cenę, może zaniżyli, tego nie wiem. Na jakiejś podstawie to wyliczyli, albo może zmyslili. Nie wiem. Tak czy inaczej, Neymar jest o rok starszy, latem zostaną jemu 2 lata kontraktu, więc też wątpię, aby kwota ta była wyższa niż 180. Aczkolwiek to moje przypuszczenia i wnioski na podstawie różnych faktów.

0

@LuisSalvano czyli nie wiesz ile będzie kosztował?

konto usunięte

0

@Skaramuczi To wiedzą tylko ludzie z federacji i być może agenci / prawnicy Neya, którzy znają zasady takich wycen i potrafią zrobić symulację. Wg mnie kwota ta nie przekroczy 180 baniek. Dziwnie się z tobą rozmawia...

0

@LuisSalvano o piórnik się pytam

konto usunięte

1

@Skaramuczi Na głupie pytania odpowiadać nie będę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?