- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 975 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
15
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 975 Culés
0
Sancho w Barcelonie? Jestem na nie!
Dlaczego? Ano dlatego, że mając w składzie Messiego, nie mamy żadnych szans na stworzenie kolektywu, drużyny. Szkoda byłoby mi Anglika, gdyby był kolejnym zawodnikiem, którego pomija się na boisku i ograniczało jego grę, poprzez podporządkowanie wszystkich zawodników pod jednego zawodnika - Messiego.
Na chwilę obecną, póki mamy Argentyńczyka - każdego zawodnika spoza Barcelony byłoby mi szkoda.
10
@T_TG kogo messi pomija? Griezmanna ktory wszystko partoli? Uzyj rozumu i zastanow sie dlaczego Messi preferuje podanie do ansu
0
@amanter Z moim rozumem wszystko w porządku kol., ale jak widać - z Twoim niezupełnie ;-)
4
@T_TG No bo Ansu to z Messim w ogóle nie współpracują i Messi nie daje mu przestrzeni.
1
@T_TG tak ci wszystkich szkoda, że chyba zaraz się zesrasz z tego powowdu
7
@amanter Messi pomija Griezmann bo partoli, ale jak z uporem maniaka gra do Suareza, który w kompromitujący sposób potrafi zmaścić nawet najlepszą okazję to już jest cool!
Gość wyżej ma rację. Niestety Messi często pomija niektórych graczy w konstruowaniu akcji.
1
@T_TG Zwłaszcza w ostatnim meczu nie współpracował z Francuzem.
3
@tristan87 Przypomnij sobie cały pierwszy rok Dembele w naszym zespole. Ile z naszej strony leciało "kur..." w stronę Messiego, Busquetsa, Alby i Suareza, jak dostawali boiskowej ślepoty, gdy mieli grać do młodego Francuza. Przypomnij sobie, jak odwracali się, gdy mieli grać na Malcoma. Sytuacja od początku sezonu z Griezmannem. Przypomij sobie prawie 1,5 roku Semedo gdy Messi kompletnie go pomijał gdy ten wychodził na czyste pole, itd. :-)
Proszę podaj/ podajcie nazwę innego Klubu świata, w którym dzieje się taka patologia pod tym względem jak w Barcelonie, żeby koledzy z zespołu pomijali się, specjalnie nie grali na siebie, dostawali boiskowej ślepoty?
Tyś widział kiedykolwiek, żeby np. w Realu pomijano Vinicjusa bo nie potrafi prosto kopnąć piłki?
0
@T_TG Czyli nie kupujmy nikogo, bo przy Messim i tak się nie pokaże.
0
@Bartek22 obawiam się, że póki mamy Suareza, i zwłaszcza Messiego, to my drużyny/kolektywu mieć nie będziemy :-(