La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

1

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ale jak dla mnie Neymar jest w jakimś stopniu lekarstwem na bolączki w ofensywie. Gość, który wjeżdża w obrońców , gra ładnie dla oka, nie ograniczał się nigdy do oddawania piłki Leosiowi na 40 metrze, jak dla mnie taki gracz jest niezbędny. Co myślicie ? Jakaś alternatywa dla Neya ? Bo ja takiej nie dostrzegam. Z cały szacunkiem dla Sancho i innych wonderkidow, mogą być opcja podobna do Ousmana

konto usunięte

2

@Zioolek10 Neymar w obecnej Barcelonie może być co najdłużej alternatywą dla Dembele w szpitalu

konto usunięte

1

@Avada Kedavra Różnica jest taka, że gdy już w tym szpitalu nie jest, to gra na kosmicznym poziomie, a do tego (w przeciwieństwie do Francuza) nie łamie się od siedzenia na trybunach.

konto usunięte

0

@LuisSalvano no tylko łamie się na widok kalendarza

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Myślę, że po powrocie by tego nie robił, a nawet jeśli, to nie porównuj tego do Dembele, który łamie się podczas robienia sobie kanapki.

konto usunięte

0

@LuisSalvano ile razy Neymar zagrał w Barcelonie gdy jego siostra miała urodziny?

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Grał u nas 4 lata, czyli pewnie z tytułu urodzin siostry opuścił jakieś 3-4 mecze. Tyle meczów to Dembele opuszcza miesięcznie.

konto usunięte

0

@LuisSalvano w ostatnich latach Neymar i Dembele opuścili podobną ilość meczy.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra To porównaj jeszcze jakość jaką obaj wnoszą, gdy są zdolni do gry. Poza tym, Ney się już trochę ogarnął pod względem urazów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?