La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 699 Culés

0

Świetny wywiad Karola Paciorka z Patrykiem Vegą. Bardzo dobrze się słuchało Vegi. Podzielam jego pogląd na temat „Polityki” Dal mnie największy gniot jaki widziałem i dziwę się, że wytrzymałem, aż okolice 30 minut... Mega mądre stwierdzenie 39:29.

„Vega: Żałuję, że zrobiłem "Politykę". Sprzedaję Lambo i będę ascetą jak Jobs. | Imponderabilia #88”

0

@IronSanHybrid "Film "Polityka" miał pokazać w jakim bagnie znajduje się polska polityka, a pokazał tylko w jakim bagnie znajduje się polska kinematografia"

0

@Nano22 Polecam obejrzeć ten wywiad z Patrykiem. Sam przyznaje, że zrobił go tylko dla hasju nie mając pojęcia o temacie co z resztą było widać.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid i dlatego rząd olał to, gdyby ktoś znał ten temat jak np w tym filmie na yt "tylko nie mów nikomu" to by było bardzo ale to bardzo ciekawie.

0

@Chwytliwy Temat był ciekawy, ale właśnie Patryk wyjaśnia co i jak z jego filmami i myślę, że mówi szczerze. Polecam przesłuchać :)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid dzisiaj jestem zajęty, cały dzień uczę się na teorie, może innym razem, do zobaczenia prawdopodobnie jutro na LR.

1

@Chwytliwy na spotify też jest jakby co ! :D Powodzenia na egzaminie :)

konto usunięte

0

@IronSanHybrid serio w to uwierzyłeś co ten typ gadał? :/

0

@tombard To co mówi o filmach i pracy wydaje się dość prawdzie. Co do „nawróceń” wiadomo na dwoje babka wróżyła.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid pierniczenie ukierunkowane na nowy target/hajs.

0

@tombard Być może, ale wywiad mi się bardzo spodobał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?