La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

konto usunięte

0

Kur** montaż drążka rozporowego mnie przerósł. Nie dali ch*je żadnej instrukcji ani nic, wie ktoś może jak go zamontować? Chciałem nie wiercić dziur w futrynie, ale chyba się nie obejdzie bez tego, bo rozkręcam go ile tylko mam siły, a i tak przy próbie podciągnia się leci się w dół z całym drążkiem. Nie wie czy rodzaj futryny ma znaczenie? Futryna jest stalowa i może przez to że to materiał śliski nie da się go zamontować? Doradzi ktoś coś?

0

@kamilos1214 kręć do skutku, ja jak kreciłem to aż futryny wgniotłem xD

konto usunięte

2

@kamilos1214 daj gumowe podkładki między drążkiem a futryna. najlepiej taka twarda guma jak dętka lub opona

1

@kamilos1214 Nie ufaj futrynie nigdy, kumpel sobie kręgosłup złamał właśnie przez taką głupotę. W zestawie dostałeś metalowe wkładki, wwiercasz do futryny po 3 śrubki na każdą i wsadzasz w to drążek ;) 6 małych dziurek w futrynie, a może Ci to uratować zdrowie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?