La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

34

No i matka pięknie wyjaśniła córunie „blogerkę” xDD Tik-tokerka za dychę :P
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/02/xApGE9Q6fIo7hj74e5Ec29gp5pEvHW7s.mp4

konto usunięte

3

@IronSanHybrid Złoto panie złoto xDDD

5

@Hushovt Matka zgasiła ją jak peta xD

2

@IronSanHybrid Sztuczny cyc jest to można być blogerką :D I nawet mama dobre określenie wymyślimy "chujogier" :D

8

@Bykunn BTW nie jest zła :) Co do piersi to może być push up.

0

@IronSanHybrid dokładnie, nie jest zła, ale jak już się odezwała to jakoś tak już gorzej, raz, że ten ruski język jest ujowy, a dwa, barwa głosu taka niezbyt

0

@mrboom Rosyjski język spoko, najgorzej alfabet ogarnąć, a potem to już leci :)

0

@IronSanHybrid mi się on wydaje bardzo agresywny, jak ruscy, czy Ukraińcy rozmawiają, to mam wrażenie jakby cały czas kogoś albo siebie wyzywali

0

@mrboom Może dlatego, że się go nie uczyłeś :) Ja miałem taką możliwość i całkiem przyjemny język tylko wspomniany alfabet najgorszy :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?