La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

konto usunięte

8

Niestety, tak jak przeczuwałem, historia z kurierem bez happy endu. Na zegarze zbliża się 19:00, a ja paczki jak nie miałem, tak mieć nie będę. Na pewno nie dzisiaj.

Około 14:00 zadzwonił do mnie kurier, że stoi pod moim mieszkaniem, puka, ale nikt mu nie otwiera. Zacząłem się zastanawiać, czy może cierpię na wczesną głuchotę. Otwieram drzwi, a tam nikogo nie ma. Dzwonię więc do kuriera, dlaczego mnie trolluje. Na to on, że serio stoi i puka. Dwa razy odwróciłem się, czy na pewno jestem w swoim mieszkaniu. Wyszedłem na dwór i tak gadamy sobie przez telefon, szukamy się nawzajem. Efektów brak.

Okazało się, że moja paczka pojechała w ogóle do innej części Gliwic. Zamiast na Akacjową, to na Akajową (to przykładowa nazwa ulicy, żeby nie podawać tutaj swojej). Tym razem obyło się bez błędu kuriera, bo to nadawca źle po prostu przepisał adres, zjadając literkę "c", a że w efekcie wyszła nowa nazwa ulicy, która jednocześnie istnieje, no to cóż...

W sumie miałem farta, że pod tamtym adresem nikogo nie było w domu, bo przesyłka opłacona, więc pewnie kurier by jedynie zostawił. Ostatnio przecież nie trzeba nawet podpisywać odbioru. Pozostaje mi czekać, aż zawędruje na nowy, tym razem właściwy adres.

Kurtyna.

4

@NeroTFP Haha Gliwice xd ja ostatnio zamówiłem na Bajkową, gość dzwoni ze jest a mnie nie ma . Okazało się ze stoi na Bojkowskiej i ze tak podobne nazwy ze może się każdemu pomylić xD

konto usunięte

2

@Janas11224 No w moim przypadku akurat pretensji nie mam, bo tak jak było na etykiecie, tak zawiózł. :D

0

@NeroTFP O pan z Gliwic witam. Daleko od Trynku mieszkasz?

0

@Nano22 ależ bym sobie zjadł takiego kebsa z Leyli...

0

@NeroTFP eee tam, to nic, w moim przypadku kurier ukradl mi przesylke za 750zl...do dzisiaj jej nie odzyskalem

0

@Janas11224 No co ty... Kilka lat temu to tak ale ostatnio strasznie tam jest. Tylko Kapadokya na placu krakowskim :P

1

@Nano22 No ja ostatnio tam z rok temu jadłem i było kozacko , ale teraz tylko Junus w Knurowie :p ewentualnie w weekend Ali baba po imprezie , a potem sralibaba w nocy xd

konto usunięte

1

@Nano22 też lubię kapadokya. Sztosik.

Daleko. Na Łabędach :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?