La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

4

Dla nocnych marków: Szybcy i Wściekli 5 na TVN. ;)
Oglądałem wiele razy, ale nie szkodzi obejrzeć kolejny.

1

@Witekk10 Tylko jedynkę i dwójkę uznaje.

0

@Witekk10 123 i 5 jeszcze okej reszta do wyrzucenia

konto usunięte

1

@Witekk10 Tokyo Drift najlepsze a wszystkie części w których był Paul Walker lubie ze względu na niego

1

@takisobiektos Bawią mnie ludzie którzy piszą w ten sposób o tej seri. "GdZiE sĄ wYśCiGi, TeRaZ tO jUż NiE tO sAmO" co z tego że na poczatku ta seria nikogo nie obchodziła poza fanami motoryzacji i chwilowych fanów tuningu (popularnego w tamtym czasie) i gdyby nie to że zmieniła kierunek to już dawno by nie powstawała, bo teraz jest naprawdę dobrą serią akcji z dużym budżetem i zarobkami... SKOŃCZYŁA SIĘ NA TOKYO DRIFT

1

@Kacper1432 Chłopie ale to nie chodzi o mala ilość wyścigów ale śmieszny film akcji gdzie samochody latają, wszystko sterowane na pilota, jakieś urządzenia rodem z kosmicznych opowieści .. 8 Cześć była jeszcze znośna ale Trailer 9 części to jakaś kpina i parodia .. nagle jakiś braciak w dodatku dobrany kiepski aktor którym jest John cena .. A ożywienie Hana to już istna modna na sukces .. kpina po prostu

2

@NismoFCB I właśnie to jest super. Spokojnie można uznać to za film superbohaterski i się dobrze bawić. Kocham całą sagę i im bardziej odjechane akcje tym lepiej.

1

@NismoFCB Nie wiem ile jeszcze takich części będą musili wypuścić żeby ludzie zdali sobie sprawy na czym ta seria teraz polega. Oczywiśćie że rzeczy które się tam dzieją są absurdalne- o to w tym chodzi, ta seria zamieniła się kino akcji dokręcone do maksimum, ludzią się to podoba skoro filmy zarabiają tyle siana, ja sam bardzo je lubie przez to że wszystko to robią z taką dużą świadomością. A co do Ceny, krytykujesz go że jest złym aktorem... czy dla ciebie Paul Walker albo Vin Diesel to są dobrzy aktorzy przepraszam bardzo? Według mnie będzie pasował tam idealnie

konto usunięte

0

@Kacper1432 O ile Diesel to drewno o tyle Walker aktorem był dobrym

0

@l0Messini To dużo tracisz ale co kto woli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?