La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 922 Culés

0

Czyli jezeli ma przyjsc lautaro to zakladam ze temat Neymara nie istnieje. Ani griezmann ani dembele nie opuszcza klubu

1

@amanter Z tym zarządem to nie ma co zakładać. Ja byłem pewny że pozostawienie Valverde jest wyłącznie dlatego że od lata przychodzi Koeman. A jak wyszło to wszyscy widzieliśmy.

konto usunięte

0

@amanter Celują w oba te transfery. Ja uważam, że to będzie tak. Ney złoży te dokumenty i zobaczymy na ile go wycenią. Jeżeli zarząd uzna, że da się to pogodzić z Lautaro to w lipcu po prostu wpłaca klauzulę za Lautaro. A jeżeli Ney zostanie wyceniony (przez federację) na +200, to wezmą tylko Argentyńczyka.

Zobacz, że latem kupiliśmy Grirzmanna, a za Neya i tak oferowaliśmy ok. 150 baniek. Jak się uprą to kupią obu. Pytanie tylko na ile federacja wyceni Neya.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?